Badania termowizyjne

Bezpłatna wycena

Kamera termowizyjna swoje działanie opiera na zjawisku promieniowania podczerwonego, które nie jest widoczne gołym okiem. Profesjonalne określenie owego zjawiska to detekcja energii fal elektromagnetycznych.

Badania termowizyjne Kraków – po co się je wykonuje?

Oferujemy zakres usług przygotowujących poszczególne pomieszczenia do dalszych prac wykończeniowych. Za pomocą badania otrzymujemy obraz, który jest odzwierciedleniem rozkładu temperatur w skanowanych wnętrzach.

Pomiary termowizyjne Kraków umożliwiają nam zatem właściwą diagnostykę, która pomoże nam zoptymalizować zakres dalszych robót.

Bezpłatna wycena

Badanie kamerą termowizyjną Kraków

stan deweloperski mieszkania

Badanie bardzo często wykonywane jest w momencie odbioru mieszkania od dewelopera, ponieważ w trakcie całego procesu odbioru, niezbędne jest sprawdzenie stanu całego budynku. Usługa ta wykorzystywana jest również do wykrycia nieszczelności w instalacji centralnego ogrzewania, które mogą być przyczyną uciekania ciepła.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu. Opisz nam swoje potrzeby, a wycenimy dla Ciebie profesjonalne badania termowizyjne. Nasi konsultanci udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi na wszelakie pytania. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe. Nie czekaj, napisz do nas już dziś.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.