Projektowanie sypialni Kraków

Bezpłatna wycena

Sypialnia to niezwykłe pomieszczenie, gdyż po ciężkim dniu stanowi dla nas oazę spokoju oraz  jest miejscem naszego odpoczynku. Wnętrze to musi być zatem urządzone w taki sposób, aby przebywanie w nim przynosiło nam ukojenie i odprężenie. Warto zatem zdecydować się na doskonałe jej zaprojektowanie, tak aby poszczególne detale tworzyły harmonijną całość.

Projektowanie sypialni Kraków – wieloetapowa współpraca

Każdą realizację opieramy na współpracy z Klientem. Projekt tworzony jest dla niego, dlatego też to on decyduje, jak powinien on wyglądać. My natomiast w późniejszych etapach łączymy wstępną wizję oraz wszelkie oczekiwania z każdym, pojedynczym elementem projektu. Doskonale zaprojektowana przestrzeń to maksymalne wykorzystanie jej potencjału. Dysponując określoną wielkością pomieszczenia, dobieramy jego wyposażenie oraz wszelkie detale tak, aby stanowiły one połączenie funkcjonalności z estetyką.

Bezpłatna wycena

Aranżacja sypialni Kraków

kompleksowe usługi wykończeniowe

Decydując się na współpracę z SM Team, Klient otrzymuje gwarancję wnętrz zaaranżowanych w sposób oryginalny. Kreatywność i talent, w towarzystwie umiejętności architektonicznych, pozwalają nam tworzyć unikatowe projekty. Każdego dnia stawiamy na niebanalne oraz nowatorskie rozwiązania, dzięki czemu tworzymy wnętrza z duszą.

Klasyczna elegancja czy minimalistyczna nowoczesność? Każdy projekt stanowi dla nas wyzwanie. Nasza praca opiera się na kompleksowej obsłudze z zakresu wszelkich usług wykończeniowych. Nie tylko otrzymasz od nas gotowy projekt, ale pomożemy Ci również w jego realizacji. Oferujemy m.in.:

  • wykończenia i metamorfozy wnętrz mieszkań,
  • wylewki betonowe samopoziomujące,
  • malowanie tradycyjne i natryskowe,
  • tapetowanie,
  • układanie podłóg pływających i desek klejonych,
  • montaż stolarki drzwiowej.

Wieloletnie doświadczenie

Wszelkie prace wykonuje zespół doświadczonych pracowników, którzy doskonale wiedzą, jak w pełni wykorzystać potencjał wnętrza. Gotowy projekt sypialni Kraków może być zatem pierwszym etapem naszej współpracy, na którym opierać się będą późniejsze prace. Kompleksowa obsługa daje nam znaczną przewagę nad konkurencją, ponieważ  Klient nie musi martwić się o znalezienie poszczególnych fachowców z konkretnej dziedziny. Wystarczy jedna firma projektowo-wykończeniowa – SM Team – która stworzy unikalny projekt od podstaw, a następnie zajmie się jego realizacją.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.