Odpływy liniowe

Bezpłatna wycena

Odpływ liniowy to jeden z najczęściej wybieranych rodzajów odwodnienia. Ze względu na swój długi oraz cienki kształt, znacznie zwiększa możliwości aranżacyjne prysznica. Doskonale komponuje się z każdym rodzajem powierzchni, bez problemu dopasowując się do tworzywa, z jakiego jest ona wykonana.

Bezpłatna wycena

Odpływy liniowe Kraków

profesjonalny montaż

Oferujemy szeroki zakres kompleksowych usług wykończeniowych, w obrębie których zawarty jest montaż odpływów liniowych. Wykwalifikowany zespół fachowców doskonale poradzi sobie z każdym typem odwodniania.

Odwodnienia liniowe – eleganckie i minimalistyczne

Wykończenie łazienki wymaga nie tylko dużego nakładu finansowego, ale przede wszystkim związane jest z ogromnym nakładem pracy. Nie jest łatwo urządzić pomieszczenie tego typu, gdyż z reguły jest ono niewielkie metrażowo. Oprócz zamontowania odpływu liniowego, oferujemy również inne usługi bezpośrednio związane z urządzeniem łazienki.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.