Współpraca

Jesteśmy otwarci na współpracę z podwykonawcami

Zapraszamy do współpracy producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych.
Chętnie nawiązujemy współpracę z projektantami wnętrz i architektami, którzy poszukują zespołów realizujących wykończenia wnętrz o wysokim standardzie wykonania, z dużym naciskiem na dokładnie wykonany detal, dla klientów klasy Premium.
Mamy doświadczenie we współpracy z firmami deweloperskimi.

Pracownicy remontowo-budowlani

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole, lubisz wykonywać prace wykończeniowe, masz w tym doświadczenie i możesz się pochwalić precyzją wykonania – zapraszamy do SMteam Kraków i okolice.

Poszukujemy specjalistów o następujących kwalifikacjach: układanie glazury i terakoty mało- i wielkoformatowej, wylewki betonowe i samopoziomujące, odpływy liniowe, gładzie gipsowe i polimerowe, tynki strukturalne, malowanie tradycyjne i natryskowe (agregatem malarskim), tapetowanie, zabudowy kartonowo-gipsowe z instalacjami LED, sufity podwieszane, ścianki działowe, murowanie, montaż płyt betonowych, montaż stolarki drzwiowej układanie podłóg pływających i desek klejonych, montaż ceramiki sanitarnej oraz kabin prysznicowych, instalacje CO, instalacje elektryczne, instalacje hydrauliczne. Dołącz do nas!

Współpraca z podwykonawcami

Jesteśmy otwarci na współpracę z podwykonawcami specjalizującymi się w remontach i wykończeniach prywatnych mieszkań, przestrzeni biurowych, lokali usługowych oraz wykonawcami instalacji elektrycznych i sanitarnych.
Wymagamy bardzo dobrych umiejętności z zakresu malowania, szpachlowania, konstrukcji g/k oraz filizowania.
Zapraszamy do kontaktu firmy, które posiadają: udokumentowane kwalifikacje, listę referencji dot. zrealizowanych usług w okresie ostatnich 3 lat, udokumentowane prace remontowo-budowlane w postaci zdjęć, wyposażenie sprzętowe, działalność gospodarcza (płatnik VAT).

Prosimy o przesłanie ww. informacji wraz z opisem dotychczasowego doświadczenia na adres mailowy, a następnie kontakt telefoniczny (podane w stopce).