Projektowanie salonu Kraków

Bezpłatna wycena

Salon to istotna część każdego mieszkania, bowiem spędzamy w nim większość swojego wolnego czasu. Jest to wnętrze wspólne dla wszystkich domowników, zatem powinno być odpowiednio przystosowane do każdego z nich – gdyż stanowi odzwierciedlenie całej rodziny. Decydując się na projekt, pragniemy przestrzeni funkcjonalnej oraz urządzonej w oryginalnym stylu.

 

Projekt salonu Kraków – unikalne rozwiązania

Przystępując do prac nad projektem, bardzo ważnym jego elementem jest poznanie oczekiwań Klienta. Ogrom możliwości, jakie daje pomieszczenie, pozwala na stworzenie realizacji doskonale odpowiadającej wstępnej wizji. Żaden projekt nie stanowi dla nas trudności, wręcz przeciwnie – każdy jest dla nas wyzwaniem. Uwielbiamy klasyczne wnętrza z tradycyjnymi rozwiązaniami, podobnie jak nowoczesność w połączniu z minimalizmem. Wszystkie projekty łączy jedna wspólna cecha – unikatowość. Nie pracujemy w obrębie z góry ustalonego schematu oraz szablonu. Zespół uzdolnionych i utalentowanych projektantów, posiadających niezbędną wiedzę architektoniczną oraz wieloletnie doświadczenie, to nieocenione połączenie, gwarantujące utworzenie projektu marzeń.

Bezpłatna wycena

Projektowanie salonu Kraków

dodatkowe usługi

Proces projektowania w przypadku SM Team nie kończy się na przedstawieniu gotowej realizacji. Oferujemy szeroki zakres usług, dzięki którym prace wykończeniowe wykonane zostaną również przez naszych pracowników. Dla Klienta jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, gdyż jedna firma zajmuje się kompleksową obsługą wszystkich pomieszczeń. Zajmujemy się m.in.:

  • wylewkami betonowymi i samopoziomującymi,
  • gładziami gipsowymi i polimerowymi,
  • tynkami strukturalnymi,
  • montażem płyt betonowych,
  • malowaniem tradycyjnym i natryskowym,
  • tapetowaniem,
  • układaniem podłóg pływających i desek klejonych,
  • instalacjami elektrycznymi, CO i hydraulicznymi.

Aranżacja salonu Kraków

Profesjonalizm i doświadczenie

Ostatnim elementem współpracy jest wykończenie wnętrz pod względem urządzenia. Na tym etapie dopełniamy pomieszczenia pojedynczymi detalami, które w połączeniu tworzą jednolitą całość. Tak zaprojektowana przestrzeń stworzy miejsce, w którym każdy domownik czuć się będzie wyjątkowo. Piękne wnętrza wpływają na nasze codzienne samopoczucie. Jeżeli ich aranżacja przytłacza nas każdego dnia, bezpośrednio wpływa ona na nasz negatywny nastrój. Warto zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalnej ekipy, która doskonale wie, jakie rozwiązania wykorzystać, aby w pełni cieszyć się każdym pomieszczeniem.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.