Projektowanie łazienek Kraków

Bezpłatna wycena

Łazienka to pomieszczenie szczególne, zasługujące na wyjątkową uwagę. Musi być ona zaprojektowana w sposób funkcjonalny, tak aby korzystanie z niej każdego dnia przebiegało bezproblemowo oraz przyjemnie. Nie oznacza to jednak, iż to jedyna jej cecha. Harmonijną całość tworzy połączenie funkcjonalności z estetyką.

Projektowanie łazienek– w pełni wykorzystany potencjał

Łazienka to z reguły najmniejsze pomieszczenie w całym mieszkaniu. Jej niewielki metraż stanowi zatem ogromne wyzwanie, ponieważ pomieścić musi sanitaria oraz inne istotne elementy wyposażenia, bez których codzienne funkcjonowanie nie byłoby możliwe.

Projekt łazienki – dobór poszczególnych elementów

Przystępując do tworzenia projektu, najistotniejszą kwestią jest dokładne zmierzenie pomieszczenia. Mając do dyspozycji ograniczoną oraz niewielką przestrzeń, niezwykle ważne jest odpowiednie dobranie wyposażenia. Dobrze zorganizowana przestrzeń, to takie ułożenie ceramiki sanitarnej, wśród której znajdzie się miejsce na takie elementy jak pralka czy szafka. Bez względu na to, czy pragniemy aranżacji w stylu klasycznym, czy stawiamy na bardziej nowoczesne rozwiązania, stworzony przez nas projekt to unikatowe oraz niebanalnie zaprojektowane wnętrze.

Projektowanie łazienki Kraków SM Team to gwarancja maksymalnego wykorzystania potencjału pomieszczenia.

Bezpłatna wycena

Aranżacje łazienek Kraków

dodatkowe usługi

Współpraca pomiędzy nami a Klientem nie musi kończyć się na projekcie. Oferujemy szeroki zakres usług, odnoszących się bezpośrednio do realizacji wcześniej wykonanego projektu, jakimi są:

  • układanie glazury,
  • odpływy liniowe,
  • instalacje hydrauliczne,
  • instalacje elektryczne,
  • montaż ceramiki sanitarnej oraz kabin prysznicowych,
  • nietypowe zabudowy kartonowo-gipsowe z instalacjami LED.

Pomiar wilgotności

Dodatkowo zajmujemy się również określeniem poziomu wilgotności panującej wewnątrz  pomieszczeń, jak i wylewek. Jest to czynność niezbędna, bez której nie jest możliwe prawidłowe ułożenie parkietu, podłogi drewnianej czy innego rodzaju powierzchni. Zbyt duża wilgotność powierzchni, spowodować może nieodwracalne zmiany – zdeformowanie, odkształcenia, pęcznienie, a w pewnych sytuacjach nawet zerwanie się podłogi. Do pomiaru wykorzystujemy specjalną aparaturę cyfrową, dzięki której możliwe jest dokładne określenie poziomu wilgotności.

Łazienki aranżacje Kraków SM Team to kompleksowa obsługa od projektu aż po efekt.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.