Budowa domu - kompleksowa realizacja inwestycji od fundamentu po dach

Budowa domu

Budowa domu to dla większości osób najważniejsza inwestycja w życiu. Rozumiemy że kluczowymi czynnikami przy wyborze firmy budowlanej do realizacji budowy domu są zaufanie oraz fachowość. Decydując się na współpracę z firmą SM Team zyskujesz specjalistów z ponad 10-letnim stażem w branży budowlanej. Jesteśmy firmą działającą z Krakowa, działającą na terenie całej Małopolski. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Posiadamy pełne zaplecze pracownicze, techniczne, sprzętowe oraz maszynowe, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym projektom, realizując inwestycję od A do Z. Pomagamy inwestorowi na każdym etapie, przy pracach projektowych oraz przy wyborze, zakupie i transporcie materiału. Współpraca z nami to gwarancja stałej ceny, terminowa realizacja oraz pełna fachowość.

 

 

Budowa domu – najlepsze rozwiązania technologiczne

Budując domy zapewniamy bezpieczeństwo na długie dekady. Nasz zespół specjalistów stosuje sprawdzone rozwiązania technologiczne i materiałowe, budując zgodnie ze sztuką budowlaną. Przykładamy wagę do obowiązujących norm i aspektów technicznych co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania domu.

Posiadamy zaplecze w postaci sprzętu budowlanego i maszyn które pozwala nam wznosić obiekty budowlane z najwyższą precyzją. Nasi pracownicy są wykwalifikowani oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Dbamy o powierzone nam terminy, dlatego maksymalnie optymalizujemy i usprawniamy proces budowy.

Wszystkie te czynniki sprawiają że domy budujemy terminowo, profesjonalnie i bez wad. SM Team to gwarancja jakości i ceny. 

pracownik budujący dom

Atrakcyjne rabaty na materiały budowlane na budowę i wykończenie domu

Udostępniamy nasze zniżki na materiały budowlane u renomowanych dostawców

Jako firma, posiadamy ugruntowane relacje z renomowanymi dostawcami i partnerami handlowymi. Dzięki temu, nasi klienci mają możliwość skorzystania z ekskluzywnych zniżek na wysokiej jakości materiały budowlane, elementy wykończenia i wyposażenia wnętrz oraz akcesoria dekoracyjne. Nasze partnerstwa handlowe umożliwiają klientom oszczędności, jednocześnie nie rezygnując z najwyższej jakości produktów i usług.

Przy budowie domu korzystamy z materiałów budowlanych najlepszych producentów z Polski i Europy. Dbamy o właściwości użytkowe materiałów budowlanych, przede wszystkim o ich trwałość, odporność na działanie czynników zewnętrznych, prawidłową izolacyjność oraz nośność.

Dla wygody naszych klientów bierzemy na siebie w całości proces transportu zakupionych materiałów budowlanych, kruszyw oraz ziemi. 

 

Budowa domu w atrakcyjnej cenie z SM Team

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, pozwoliło nam na wypracowanie szeregu rozwiązań optymalizacyjnych. Zaplecze specjalistycznego sprzętu i maszyn budowlanych które posiadamy, znacząco usprawnia proces budowy co pozwala na zaproponowanie naszym klientom lepszych cen naszych usług. Nasi specjaliści budowlani dokładnie analizują projekt domu i wskazują możliwości optymalizacji, z zachowaniem wszystkich norm projektowych.

SM Team - Twoja firma budowlana do budowy domu

Dlaczego warto nas wybrać jako swojego wykonawcę budowlanego? Nasza firma jest uczciwa i transparentna, budujemy relację z klientem w oparciu o zaufanie. Zatrudniając nas, zatrudniasz zarejestrowaną firmę budowlaną z wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną kadrę fachowców budowlanych. Raportujemy każdy etap prac budowlanych, udzielamy pełnej gwarancji na nasze usługi. Chcemy aby każdy wybudowany dom był też naszą wizytówką. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.  

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.