Wylewki Kraków

Bezpłatna wycena

Odpowiednia wylewka to jeden z najistotniejszych elementów mieszkania. To na niej opiera się podłoże, które wykonane może być z różnego rodzaju tworzywa. Wylewka musi być zatem wykonana w sposób profesjonalny, tak aby bez problemu przetrwać długie lata oraz nie odkształcać się z czasem.

Wylewki Kraków – gładkie powierzchnie

Najważniejszymi cechami podkładu są trwałość oraz wytrzymałość. Bardzo ważne jest, aby wylewka nie ulegała pęknięciom pod wpływem ciężaru oddziałującego miejscowo. Specjalizujemy się w formowaniu powierzchni tego typu, dlatego też dysponujemy zespołem wykwalifikowanych fachowców, którzy wykonają każdy rodzaj wylewki. Posiadamy specjalistyczny oraz profesjonalny sprzęt, który umożliwia nam bezproblemową i efektowną pracę.

Bezpłatna wycena

Wylewki betonowe Kraków

uniwersalne podłoże

Wylewki betonowe mają bardzo szerokie zastosowanie, gdyż układane mogą być zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz – w pomieszczeniach mokrych, wilgotnych oraz suchych, bez względu na wielkość obciążenia. Mając na uwadze konkretne przeznaczenie pomieszczenia oraz sposób, w jaki będzie ono eksploatowane, należy dobrać odpowiedni układ warstw oraz ich grubość.

Wylewki samopoziomujące Kraków – szerokie zastosowanie

Wylewki samopoziomujące opierają się na suchej mieszance, powstałej na bazie cementu lub anhydrytu. Rodzaj ten umożliwia łatwe wypoziomowanie podłoża oraz jego wygładzenie, a niezwykła odporność na pękanie gwarantuje bezproblemowe użytkowanie. Wylewka samopoziomująca jest uniwersalna, służy bowiem jako podłoże pod panele, parkiet, płytki ceramiczne lub wykładzinę PVC.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.