Projektowanie kuchni Kraków

Bezpłatna wycena

Kuchnia to jedno z najważniejszych wnętrz, bowiem stanowi serce każdego mieszkania. Zaczynają w niej swój dzień wszyscy domownicy, zatem już we wczesnych godzinach porannych wypełniona jest ona ogromną ilością energii. Kuchnia musi być więc pomieszczeniem funkcjonalnym, przyjemnym oraz przytulnym. Jej właściwe zaprojektowanie to inwestycja na długie lata.

Projekt kuchni Kraków – połączenie funkcjonalności z estetyką

Stworzenie idealnego projektu pomieszczenia opiera się na kilkuetapowym procesie. Rozpoczynają go rozmowy na temat wstępnej wizji oraz oczekiwań. Każda kuchnia posiada jednak szereg przedmiotów oraz wyposażenie, bez których nie byłoby możliwe spełnianie przez nią jej podstawowej funkcji – funkcjonalności. Dbamy, aby każdy pojedynczy element projektu tworzył jednolitą całość. Wiedza oraz doświadczenie naszego zespołu umożliwiają  maksymalne wykorzystanie potencjału wnętrza.

Projektowanie kuchni Kraków we współpracy z SM Team to nie tylko stworzenie projektu, ale również możliwość jego pełnej realizacji. Firma nasza oferuje pełen zakres kompleksowych usług, bez których wykończenie pomieszczenia nie byłoby możliwe. Zajmujemy się m.in.:

  • wylewkami betonowymi i samopoziomującymi,
  • układaniem glazury i terakoty,
  • układaniem podłóg pływających i desek klejonych,
  • nietypowymi zabudowaniami kartonowo-gipsowymi z instalacjami LED, sufitami podwieszanymi, ściankami działowymi z płyt K/G oraz Ytong,
  • montażem stolarki drzwiowej,
  • instalacjami CO, elektrycznymi i hydraulicznymi.

Szeroki zakres usług, pozwala nam na zrealizowanie całości projektu, który uprzednio stworzyliśmy. Dla Klienta jest to rozwiązanie idealne, gdyż nie musi on szukać pojedynczych firm, zajmujących się wykończeniem.

Bezpłatna wycena

Aranżacja kuchni Kraków

kilkuetapowy proces

Pełna aranżacja całości pomieszczenia wymaga nie tylko dobrania koloru ścian oraz podłóg do wyposażenia, ale przede wszystkim stworzenia harmonijnej całości, w której każdy element doskonale komponował się będzie z pozostałymi. Tworzymy unikatowe rozwiązania, nadając wnętrzom duszę. Kreatywność i talent, w połączeniu z wiedzą architektoniczną, dają nam nieskończone możliwości, dzięki którym każdy nasz projekt cechuje unikatowość oraz oryginalność. Wykorzystujemy nowatorskie i niebagatelne rozwiązania, wychodząc poza określony schemat.

Aranżacje kuchni Kraków SM Team to gwarancja najwyższej jakości usług zrealizowanych w optymalnym okresie czasu.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu. Opisz nam swoje potrzeby, a wycenimy dla Ciebie profesjonalny projekt kuchni. Nasi konsultanci udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi na wszelakie pytania. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe. Nie czekaj, napisz do nas już dziś.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.