Tynkowanie, Tynki Kraków

Bezpłatna wycena

Tynkowanie Kraków – profesjonalne wykończenie powierzchni

Tynk służy do zabezpieczania powierzchni ściany przed czynnikami atmosferycznymi oraz wilgocią. Ponadto w dużym stopniu wpływa na estetykę wnętrz oraz budynku, gdyż wyrównuje wszelkie niedoskonałości i nierówności powierzchni oraz ujednolica jej strukturę.

Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych fachowców, których wiedza oraz doświadczenie umożliwiają poradzenie sobie z każdym rodzajem i wielkością ściany. Odpowiednie narzędzia, wprawa i precyzja to warunki niezbędne dla tego typu prac.

Tynki – jak przygotować powierzchnię?

Przed rozpoczęciem tynkowania należy właściwie przygotować powierzchnię. Powinno się pozbyć starych powłok, wypełnić wszelkie ubytki, dokładnie osuszyć oraz wyczyścić ściany. Następny krok to aplikacja gruntu, który dopasowany musi być do struktury gruntowanej powierzchni. Ściana w ten sposób przygotowana pokryta może być masą tynkarską, której gładzenie oraz zacieranie doprowadzi do powstania gładkiej powierzchni.

Bezpłatna wycena

Tynki dekoracyjne Kraków

nowoczesny design

Tynk dekoracyjny to odpowiedź na obecnie panujące trendy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób lubiących oryginalne oraz niebanalne wnętrza. Ozdobna ściana wykonana przy pomocy owej metody niewątpliwie uatrakcyjni każde pomieszczenie. Współcześnie największą popularnością cieszą się naturalne faktury i struktury – motyw betonu czy kamienia.

Tynk dekoracyjny powstaje przy pomocy konkretnego rodzaju narzędzia oraz techniki aplikacyjnej. Pięknie prezentuje w połączeniu z naturalnymi barwami ścian – bielą, czernią, szarością czy brązem.

Tynki strukturalne Kraków – dla wnętrz oraz elewacji budynku

Tynki strukturalne ze względu na różnorodne faktury umożliwiają przeróżne wykończenie ścian. Nadają wnętrzom ciekawszego oraz wyjątkowego wyglądu. Jest to szybki sposób na odświeżenie pomieszczeń i nową ich aranżację.

Rodzaj ten wykorzystywany jest również podczas tynkowania elewacji budynku. Finalny efekt wykonania zależy w dużej mierze od ziarnistości oraz gęstości użytego produktu, jak i rodzaju kruszywa wykorzystanego w danej masie tynkarskiej. Tynki strukturalne dzielą się na akrylowe, silikonowe, mineralne lub powstałe na bazie wapna gaszonego. Szeroki wachlarz dostępnych rodzajów pozwala na bezproblemowe dobranie odpowiedniego typu do każdego rodzaju wnętrza czy kształtu domu. Doskonale tynki te prezentują się w nowoczesnych aranżacjach, jak i tych urządzonych w stylu klasycznym oraz tradycyjnym.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.