Pomiary wilgotności

Bezpłatna wycena

Nadmierna wilgotność panująca w pomieszczeniu doprowadzić może do wielu negatywnych skutków. Nie tylko jest nośnikiem wielu schorzeń oraz chorób, ale zniszczyć może również pracochłonne wykończenie danego pomieszczenia. Przed rozpoczęciem prac wykończeniowych, warto zdecydować się na usługę pomiaru wilgotności, gdyż mieszkanie wykańczamy z reguły na długie lata, a zaniedbanie owej kwestii wiązać się może z wieloma nieprzyjemnościami w przyszłości.a

Pomiary wilgotności Kraków – dlaczego warto?

Zajmujemy się profesjonalnym pomiarem poziomu wilgotności, zarówno w odniesieniu do całości pomieszczenia, jak i również wylewek. Jest to niezbędna czynność, którą należy wykonać przed położeniem jakiejkolwiek nawierzchni. Zbyt wysoka wilgotność doprowadzić może do nieodwracalnych zmian oraz uszkodzeń, znanych powszechnie jako krawędziowanie. Najbardziej podatna na tego typu zniszczenia jest podłoga drewniana oraz parkiet. Zwilgocone tworzywo może ulec zniszczeniu w różnoraki sposób – odkształcenie, zdeformowanie czy pęcznienie. Niejednokrotnie proces ten bywa na tyle zaawansowany, iż dojść musi do zerwania podłogi. Cały proces wiąże się zatem nie tylko z kosztem dotychczasowego podłoża, ale przede wszystkim z koniecznością wykonania nowego.

Bezpłatna wycena

Jak badamy wilgotność powietrza

Profesjonalny sprzęt

Wilgotność powietrza mierzona jest za pomocą aparatury cyfrowej, która wykorzystując określone parametry, ukazuje nam jej poziom. Jest to jeden z etapów prawidłowego przygotowania pomieszczenia do przyszłych robót wykończeniowych. Nawet najlepiej wykonana podłoga, z wysokiej jakości tworzywa, ulec może zniszczeniu, a koszt jej naprawy nigdy nie będzie współmierny w porównaniu do kosztu usługi pomiaru wilgotności.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu. Opisz nam swoje problemy, a przestawimy Ci nasza propozycje oraz rozwiązania z pomiarem wilgotności. Nasi konsultanci udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi na wszelakie pytania. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe. Nie czekaj, napisz do nas już dziś.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.