Projektowanie wnętrz Kraków

Bezpłatna wycena

Projektowanie wnętrz to kilkuetapowy proces, opierający się na współpracy pomiędzy biurem projektowym lub projektantem a osobą, dla której projekt jest wykonywany. Rozmowa z Klientem umożliwia nam poznanie jego wizji oraz wstępnych oczekiwań. Jest to bardzo istotny element współpracy, ponieważ projekty tworzymy dla domowników, więc to oni decydują, jak powinien on wyglądać. Całość prac wymaga maksimum zaangażowania, gdyż to na gotowym projekcie opiera się każda późniejsza czynność związana z wykończeniem czy aranżacją wnętrza.

Każda realizacja łączy w sobie trzy płaszczyzny – estetykę, funkcjonalność oraz oryginalność. Bazując na oczekiwaniach Klienta, wiemy jak stworzyć harmonijną przestrzeń, której otoczenie doskonale współgrać będzie z pozostałymi elementami.

Projektowanie wnętrz Kraków

Całość prac, jakie wykonujemy, opiera się na wieloletnim doświadczeniu oraz zdobytej przez ten czas wiedzy. W połączeniu z talentem oraz kreatywnością naszego zespołu, stworzony projekt doskonale odzwierciedla wizję Klienta. Tworzymy unikatowe realizacje, dzięki czemu w pełni odpowiadają one stawianym wymaganiom oraz potrzebom.

Nie boimy się wyzwań, dlatego też wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania oraz pomysły. Łącząc zmysł estetyczny z umiejętnościami architektonicznymi, spełniamy marzenia o pięknych i oryginalnych wnętrzach. Z pasją podchodzimy do swojej pracy oraz wkładamy w nią całe serce, ponieważ największą radość sprawia nam szczęśliwa rodzina, zadowolona ze stworzonego przez nas projektu.

W pełni wykorzystany potencjał

Każda przestrzeń posiada swój własny potencjał. Projektowanie wnętrz to przede wszystkim maksymalne jego wykorzystanie. Wszystkie pomieszczenia w naszym domu lub mieszkaniu muszą być funkcjonalne – to w nich każdego dnia spędzać będziemy większość swojego czasu. Rozwiązania, jakie proponujemy, mają za zadanie ułatwienie codziennego życia wszystkim domownikom.

Wspomnieliśmy, iż nie boimy się wyzwań, dlatego też jesteśmy w stanie nawet z niewielkiego metrażowo mieszkania, a tym samym trudnego do funkcjonalnego zaprojektowania, stworzyć miejsce przestrzenne i wyjątkowe.

Oferujemy kompleksowy zakres usług, nie jest to zatem wyłącznie dobór koloru ścian do odcienia podłogi czy wyposażenia pomieszczenia. Elementy fundamentalne tworzące całość mieszkania – ściany, drzwi, podłogi – również mogą zostać nam powierzone. Mając do dyspozycji każdą pojedynczą część, stworzymy spójną całość. Komponujemy realizacje od podstaw, co sprawia, iż zyskujemy coraz większe grono zadowolonych Klientów.

Bezpłatna wycena

Aranżacja wnętrz

SM Team Kraków

Ponadczasowe wnętrza, które tworzymy, to nasz największy atut. Decydując się na współpracę, otrzymujesz gwarancję unikatowej aranżacji swoich wnętrz. Nie poruszamy się w obrębie schematów oraz gotowych realizacji. Inspirujemy się poszczególnymi elementami, lecz całość zawsze jest realizacją jedyną w swoim rodzaju. Wyróżnia nas to spośród innych biur projektowych, które bardzo często bazują na wcześniej stworzonych przez siebie projektach. Podkreślamy niepowtarzalny charakter wnętrza, dzięki czemu każde z nich jest wyeksponowane na tle innych.

Klasyka czy nowoczesność?

Żaden styl nie stanowi dla nas problemu. Tradycyjne oraz klasyczne wnętrza to ogromna przyjemność tworzenia, podobnie jak nowoczesne i minimalistyczne rozwiązania. Wszystkie style łączy jedna wspólna cecha – harmonijna całość. Każdy element jest przemyślany i nigdy przypadkowy. Dobierając materiał, z jakiego zostaną wykonane podłogi, kolor ścian, wyposażenie oraz dodatki, kierujemy się ogromnym poczuciem estetyki.

Detale uzupełniają nasze wnętrza, jednak większe jego elementy tworzą dla nich tło. Banalność i szablonowość podczas aranżacji wnętrz potrafi zniszczyć nawet najbardziej doskonałą przestrzeń, pozbawiając ją uroku oraz piękna.

Dobierzemy odpowiednie barwy

Ogromna siła barw

Barwy wykorzystane do realizacji poszczególnych projektów, nadają charakteru całemu mieszkaniu. Wnętrza utrzymane w ciemnej kolorystyce stają się bardziej eleganckie oraz szykowne. Sprawiają wrażenie tajemniczości, tym samym pobudzając wyobraźnię. Jasne barwy utożsamiane są z przestrzennością i nowoczesnością. W połączeniu z minimalistycznymi rozwiązaniami, doskonale wpisują się w obecnie panujące trendy.

Realizacje uzupełniamy wszelkiego rodzaju materiałami, które nadają charakteru wnętrzom. Ciemny kamień, ciepłe drewno czy klasyczne cegły to elementy skutecznie przyciągające uwagę. Zdarza się, iż łączymy ze sobą style i materiały, które na pierwszy rzut oka wydawać by się mogły nie do przyjęcia. Nic bardziej mylnego! Kreatywność, talent oraz wiedza architektoniczna od lat zapewniają nam zaufanie naszych Klientów. Jest ono miarą naszego sukcesu, gdyż szczęśliwa i uśmiechnięta rodzina, zadowolona z naszego projektu, to jeden z naszych głównych celów.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.