Gładzie Kraków

Bezpłatna wycena

Idealnie gładkie ściany to istotny element wykończenia mieszkania. Obecny standard mieszkań charakteryzuje się dokładną dbałością o każdy szczegół. Odpowiednie nałożenie gładzi gwarantuje brak nierówności, dzięki czemu ściana bez problemu pokryta może zostać wybraną farbą. Pomimo iż ściana na pierwszy rzut oka wydawać się może gładka, nałożona na nią farba w znacznym stopniu uwydatnić może wszelkie nierówności. Ogromny wpływ ma również oświetlenie, które dodatkowo wyeksponuje wszelkie niedociągnięcia

Gładzie Kraków – idealnie gładkie ściany

Zajmujemy się profesjonalnym nałożeniem gładzi, która doskonale wyrówna wszelkie irytujące smugi oraz nierówności. W odróżnieniu od starszej zabudowy, nowe mieszkania w stanie deweloperskim cechują się znacznie bardziej gładkimi ścianami. Nie oznacza to jednak, iż powierzchnia ta jest na tyle jedwabista, że można bez problemu pokryć ją wybraną barwą. Przed przystąpieniem do malowania, każda ściana wymaga ujednolicenia nawierzchni. Zazwyczaj nakładane są dwie warstwy gładzi, które doskonale pokrywają chropowatą powierzchnię. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem fachowców, którzy bez problemu zajmą się nawet najbardziej wymagającą ścianą.

Bezpłatna wycena

Gładzie polimerowe

SM Team Kraków

Wraz z biegiem lat, polimery zyskują coraz większą popularność w budownictwie, przede wszystkim są istotnym elementem produkcji gładzi szpachlowych. Gładź tego typu polecana jest do wyrównywania niedoskonałości występujących na powierzchni, które szczególnie narażone są na działanie wysokich temperatur oraz takich, które z czasem ulec mogą niewielkim ruchom konstrukcyjnym. Gładź polimerowa bardzo często wykorzystywana jest również we wnętrzach, w których panuje większa wilgotność powietrza – np. kuchni lub łazience. Charakteryzuje się ona nie tylko wysokim stopniem odporności na działanie wilgoci, ale również na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Gładzie gipsowe

Gładź gipsowa to najstarszy rodzaj tego typu wykończenia. Jest to produkt powstały z syntetycznego lub naturalnego gipsu o drobnoziarnistej granulacji. Zazwyczaj występuje w formie sypkiej, by następnie w połączeniu z wodą w odpowiednich proporcjach, mogła zostać nałożona na powierzchnię ścian. W zależności od potrzeb, gładź gipsowa nakładana może być na powierzchnię cementową, cementowo-wapienną, gipsową, bezpośrednio na beton oraz w połączeniu z płytami gipsowo-kartonowymi.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.