Malowanie ścian Kraków

Bezpłatna wycena

Malowanie to najszybsza metoda zmiany aranżacji wnętrz. Warto co jakiś czas na nowo pomalować wszystkie ściany w mieszkaniu, szczególnie w przypadku koloru białego. Inne barwy również wymagają cyklicznego odświeżenia, gdyż z czasem kolory mogą tracić swoje nasycenie, szczególnie pod wpływem działania światła.

Malowanie Kraków – bezproblemowe pokrycie farbą każdej powierzchni

Oferujemy profesjonalne usługi malarskie, które wykonywane mogą być zarówno w mieszkaniach lub domach, jak i również sklepach, restauracjach, biurach lub innego rodzaju przestrzeniach publicznych. Wszystkie czynności wykonywane są w sposób solidny, czysty oraz szybki. Dbamy o dokładne zabezpieczenie mebli oraz wyposażenia, tak aby podczas realizacji prac, w żaden sposób niczego nie uszkodzić, natomiast po malowaniu dokładnie po sobie sprzątamy.

Posiadamy profesjonalne narzędzia oraz sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomalować każdy rodzaj powierzchni.

Bezpłatna wycena

Malowanie tradycyjne Kraków – klasyczna technika

SM Team Kraków

Malowanie tradycyjne to najpopularniejsza oraz najstarsza metoda, do której wykorzystuje się pędzle oraz wałki. Obecnie różnorodność rozmiarów owych narzędzi jest na tyle duża, iż bez problemu przy ich pomocy pomalować można każdy typ pomieszczenia. Sposób ten polecany jest szczególnie dla wnętrz niewielkich oraz średnich, gdyż większa powierzchnia wymaga znacznie większego nakładu pracy.

Istotnym elementem znacznie wpływającym na wykonaną pracę jest odpowiedni wybór rodzaju farby. Bogactwo barw oraz firm zajmujących się produkcją farb, stanowi duże wyzwanie podczas podejmowania decyzji o wyborze. Wiele cech wpływa na jakość emulsji – odporność na plamy, przetarcia, zmywanie czy odpychanie płynnych zabrudzeń.

Malowanie natryskowe Kraków – nowoczesna metoda

Malowanie natryskowe odbywa się za pomocą pistoletu natryskowego, który pod ciśnieniem natryskuje farbę na wcześnie przygotowaną powierzchnię. Strumień farby ma postać drobnych kropelek i pokrywa ścianę w sposób rozproszony. Ze względu na łatwość, szybkość, idealne wykończenie oraz oszczędność wykorzystanej farby, metoda natryskowa wykorzystywana jest w wielu miejscach.

Natrysk polecamy dla bardziej wymagających, skomplikowanych oraz większych powierzchni – szczególnie dużych przestrzeni publicznych. Nasi fachowcy posiadają ogromną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie z każdą powierzchnią.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.