Wykańczanie kamienic

Bezpłatna wycena

Kamienice mogą pięknie ozdobić ulice starego miasta lub je obrzydzić. W SM Team – remont kamienic Kraków – staramy się, aby były one piękne i co równie ważne solidne. Niezależnie czy w kamienicy znajdują się mieszkania prywatne czy obiekty usługowe – ich remont lub wykończenie jest równie solidne.

Bezpłatna wycena

Remontowanie kamienic Kraków

najważniejsze cechy

Oferujemy profesjonalną i kompleksową usługę remontu kamienic. W skład oferty wchodzą gruntowne zmiany takie jak:

  • Montaż nowych instalacji,
  • Przebudowa lub dostosowanie pomieszczeń do nowych wymagań,
  • Odświeżenia wnętrz,
  • Wiele więcej.

Zachęcamy firmy administrujące i zarządzające nieruchomościami do współpracy. Szczegóły w zakładce DLA ZARZĄDCÓW oraz sprawdź kto nas poleca TUTAJ.


SM Team – wykańczanie kamienic Kraków to gwarancja zachowania klasy wizualnej i tradycji przez budynek oraz wysokiej jakości, która będzie utrzymywać się latami.

 

Wycena usług

Zapraszamy do kontaktu. Opisz nam swoje potrzeby, a wycenimy dla Ciebie remont, wykończenia kamienic. Nasi konsultanci udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi na wszelakie pytania. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe. Nie czekaj, napisz do nas już dziś.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.