Oferty pracy

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole, lubisz wykonywać prace wykończeniowe, masz w tym doświadczenie i możesz się pochwalić precyzją wykonania – zapraszamy do SM TEAM Kraków i okolice. Tutaj znajdziesz najnowsze ogłoszenia dotyczące poszukiwanych przez naszą firmę fachowców. Polecamy odwiedzać naszą zakładkę a na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Ogłoszenia są dodawane cyklicznie


Aktualne oferty:

[2020-08-06] Poszukujemy: dośw. fliziarzy, pracowników bud. – Kontakt tel. 516 517 502

[2020-08-06] Poszukujemy: kierowcy kat. C (wywrotka 4 osiowa) – Kontakt tel. 516 517 502

[2020-07-08] Poszukujemy: doświadczonych malarzy, szpachlarzy – Kontakt tel. 516 517 502

Poszukujemy specjalistów

Szukasz pracy? Dołącz do nas już dziś!

Poszukujemy specjalistów o następujących kwalifikacjach: układanie glazury i terakoty mało- i wielkoformatowej, wylewki betonowe i samopoziomujące, odpływy liniowe, gładzie gipsowe i polimerowe, tynki strukturalne, malowanie tradycyjne i natryskowe (agregatem malarskim), tapetowanie, zabudowy kartonowo-gipsowe z instalacjami LED, sufity podwieszane, ścianki działowe, murowanie, montaż płyt betonowych, montaż stolarki drzwiowej układanie podłóg pływających i desek klejonych, montaż ceramiki sanitarnej oraz kabin prysznicowych, instalacje CO, instalacje elektryczne, instalacje hydrauliczne i nie tylko! Zapraszamy do kontaktu.

Brak ofert odpowiadających Twoim kwalifikacją?

 

 

 

 

 

Nic się nie martw! Co jakiś czas dodajemy nowe oferty pracy, w naszej branży różne specjalizacje są poszukiwane. Jeśli akurat nie znalazłeś oferty z zakresu Twojej działalności polecamy sprawdzić naszą zakładkę OFERTY PRACY za niedługo.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.