Montaż podłóg pływających i desek klejonych

Bezpłatna wycena

Montaż podłóg pływających

Podłoga pływająca to taka, która nie jest bezpośrednio przymocowana do posadzki. Montaż jest dużo prostszy niż w przypadku podłogi  klejonej. Poszczególne deski zazwyczaj łączy się ze sobą w systemie Click.

Montaż podłogi klejonej

W przypadku tego rodzaju montażu należy zwrócić szczególną uwagę na czas, ponieważ klej którym klejone są poszczególne deski ma krótki czas wiązania, więc podłogę należy montować w miarę szybko.

Bezpłatna wycena

Montaż podłóg pływających i desek klejonych

w SM Team

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy nasi fachowcy montują podłogi klejone oraz pływające szybko i dokładnie. Dzięki czego jakość podłogi jest wysoka zachowując wieloletnie właściwości.

Wycena usług

Zapraszamy do kontaktu. Opisz nam swoje potrzeby, a wycenimy dla Ciebie montaż podłóg pływających i desek klejonych. Nasi konsultanci udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi na wszelakie pytania. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe. Nie czekaj, napisz do nas już dziś.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.