Montaż kabiny prysznicowej

Bezpłatna wycena

Prysznic to doskonałe rozwiązanie dla każdego typu łazienki – sprawdza się szczególnie w przypadku pomieszczeń niewielkich metrażowo, gdyż zajmuje stosunkowo mało miejsca. Aranżując wnętrze tego typu, warto postawić na optymalne rozwiązania, dzięki czemu w pełni wykorzystany zostanie potencjał pomieszczenia.

Ogromna różnorodność dostępnych elementów wyposażenia łazienki, daje nam nieskończenie wiele możliwości. Kabina prysznicowa w dużej mierze zależy od modelu brodzika.

Bezpłatna wycena

Montaż kabiny prysznicowe

rodzaje pryszniców - SMM Team Kraków

Kabiny prysznicowe podzielić można na trzy grupy – występujące w towarzystwie brodzika, bez brodzika lub bez drzwi. Brodziki różnią się między sobą kształtem oraz stopniem głębokości. Rozwiązanie to odpowiednie jest dla osób starszych oraz dzieci. Kabina bez brodzika – montowana bezpośrednio na podłodze – to nowoczesny i niezwykle elegancki rodzaj prysznica. Wymaga odpowiedniego zamontowania oraz odpływu liniowego lub punktowego. Brak drzwi w kabinie oznacza zamontowanie dużej tafli szkła, zamiast tradycyjnej kabiny drzwiowej oraz brodzika. Tak skonstruowany prysznic zajmuje mało miejsca oraz może być stosowany w pomieszczeniach o niestandardowych wymiarach.

Montaż kabin prysznicowych Kraków – zespół profesjonalnych fachowców

Montaż kabin prysznicowych wykonywany jest przez wykwalifikowanych fachowców doskonale znających wszelkie możliwości oraz potencjał łazienki. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza, w połączeniu z precyzją i starannością, to gwarancja wysokiej jakości usługi. Ponadto oferujemy kompleksowe usługi wykończeniowe nie tylko łazienki, ale również każdego innego pomieszczenia w mieszkaniu.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.