Instalacje elektryczne

Bezpłatna wycena

Sprawnie funkcjonujące mieszkanie wymaga odpowiedniej instalacji elektrycznej. Nie jest możliwe samodzielne jej wykonie, gdyż całość prac związana jest ze specjalistyczną wiedzą na temat elektryki. Instalacja to część sieci niskiego napięcia, tworząca układ wszelkiego rodzaju przewodów w budynku i obejmuje ona: przyłącze i złącze kablowe, tablicę rozdzielczą, piony i linie zasilające, instalację odbiorczą oraz obwody. Tak skonstruowany system ma za zadanie dostarczać energię elektryczną lub sygnały elektryczne do odbiorników.

Instalacje elektryczne Kraków – wiele możliwości wykonania

Urządzenia elektryczne posiadają konkretne parametry techniczne, napięcie znamionowe do 1000 V prądu zmiennego oraz 1500 V prądu stałego. Instalacje elektryczne dzielą się na kilka rodzajów, pierwszym z nich jest podział ze względu na typ zasilanych odbiorników – oświetleniowa oraz siłowa. Duże znaczenie ma również miejsce, w jakim układ elektryczny ma powstać – nieprzemysłowe lub przemysłowe; oraz przewidywany czas użytkowania – stały czy prowizoryczny (tymczasowy). Ostatni podział opiera się na sposobie wykonania, może być to instalacja podtynkowa, wtynkowa lub natynkowa – w tym listwowa.

Bezpłatna wycena

Dokładnie zaplanuj instalację

SM Team Kraków

Aby stworzyć w pełni funkcjonalny oraz optymalny system elektryczny, należy dokładnie przemyśleć oraz zaplanować każdy pojedynczy element. Instalacje powinny być praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Podczas prac bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty i możliwości budynku.

Montaż instalacji elektrycznych Kraków – bezpieczny i pewny system

Oferujemy profesjonalny montaż instalacji elektrycznej, który wykonywany jest przez wykwalifikowanych fachowców, posiadających ogromną wiedzę oraz doświadczenie z zakresu elektryki. Przy pomocy najwyższej klasy narzędzi, jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane instalacje. Tworzymy zarówno podstawowe układy, jak i również niestandardowe rozwiązania. Doskonale wiemy jakie elementy powinniśmy wykorzystać w celu stworzenia optymalnego systemu. Wykonujemy instalacje w budynkach mieszkalnych, biurach, restauracjach, hotelach czy innego rodzaju lokalach użyteczności publicznej.

Praca, której celem jest utworzenie instalacji elektrycznej, wymaga ogromnej precyzji oraz dokładności. Jest to również duża odpowiedzialność, gdyż utworzony układ musi być maksymalnie bezpieczny oraz w żadnych stopniu niezagrażający zdrowiu czy życiu osobom, które w przyszłości korzystać będą z instalacji.

Zamów bezpłatną konsultację i wycenę

*WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ POTWIERDZAM, ŻE MAM PONAD 18 LAT I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEKAZYWANIE MI INFORMACJI HANDLOWYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY ORAZ ZGADZAM SIĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z REGULAMINEM.